Jak zrobić serwer w Unturned 2020

Jak zrobić serwer w Unturned 2020

Posiadanie serwera w Unturned jest jednym z najlepszych sposobów na zabawę. Gra polega na przetrwaniu zombie, a gracze mogą wspólnie zabijać zombie i zdobywać zasoby, takie jak jedzenie i broń. Można również zbudować strukturę, która zapewni ochronę przed zombie. Jest mnóstwo ludzi szukających łupów, więc tworzenie zespołu z przyjaciółmi to dobry pomysł.

Aby stworzyć serwer w Unturned, będziesz potrzebował konta Steam i trochę sprzętu komputerowego. Możesz uzyskać host serwera unturned, który sprawi, że ustawienie serwera będzie proste. Alternatywnie, możesz samemu założyć serwer. Będziesz miał możliwość dodawania modów i pluginów, a także tworzenia własnych konfiguracji i poleceń. Będziesz mógł również uruchomić swój serwer na serwerze LAN, co pozwoli graczom połączyć się bez połączenia z internetem.

Do uruchomienia serwera Unturned LAN będziesz potrzebował co najmniej dwóch graczy. Musisz skonfigurować przekierowanie portów, aby umożliwić tym graczom połączenie z serwerem. Musisz także upewnić się, że zapora sieciowa nie blokuje tego portu.

Możesz postawić serwer Unturned poprzez SteamCMD, lekkiego klienta Linuksa, który pozwala na dostęp do katalogu Steam i automatyczne aktualizowanie wymaganych plików Unturned. Będziesz miał również dostęp do GUI menedżera modów i GUI menedżera modów i GUI menedżera modów. Możesz również skonfigurować swój serwer, aby używać niestandardowych map i pluginów.

Unturned jest dostępny od lat, ale dopiero od 4 kwietnia 2015 roku jest samodzielny. W przeszłości był to mod do Half-Life 2, ale teraz to już sama gra. Jest dostępna zarówno na PC, jak i konsole. Najlepiej bawić się przy niej w małej lub średniej grupie graczy.

Twórcy gry, firma 505 Games, oferują usługi hostingu serwerów dedykowanych na żądanie. Usługa obejmuje ochronę przed DDoS, a także codzienne automatyczne kopie zapasowe. Można również wykupić opcjonalną płatną usługę, aby skorzystać z darmowych usług migracji serwera. GTX ma biura w Teksasie i Londynie, i oferują 24/7 wsparcie klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej i biletów. Możesz także zakupić pakiety hostingowe serwerów, które umożliwiają dostosowanie serwerów za pomocą niestandardowych map i wtyczek.

Możesz również uruchomić swój własny serwer Unturned, ale musisz skonfigurować kilka różnych rzeczy. Po pierwsze, musisz stworzyć nowy plik serwera. Plik ten będzie zawierał listę poleceń startowych, których serwer będzie używał. Nazwa serwera powinna być mniejsza niż 50 znaków, a port musisz ustawić na 27015. Możesz również ustawić perspektywę jako pierwszoosobową lub trzecioosobową.

Następnie musisz ustawić minimalne i maksymalne sloty dla serwera. Minimalne sloty to zazwyczaj 8 lub 10. Możesz ustawić maksymalne sloty na 100. Możesz również skonfigurować serwer tak, aby zezwalał na mods, dodawał adminów i instalował niestandardowe pluginy. Możesz również zmienić mapę, dodać niestandardowe dodatki i skonfigurować serwer, aby umożliwić cheaty.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *