Jak zrobić zrzut ekranu na Samsung Galaxy M31s

Jak zrobić zrzut ekranu na Samsung Galaxy M31s

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest wynikiem naszej wspólnej inicjatywy z poradniki.org.pl

Wykonywanie zrzutu ekranu jest jedną z najbardziej przydatnych funkcji w dzisiejszych smartfonach. Funkcje te umożliwiają przechwytywanie i udostępnianie obrazu strony internetowej lub aplikacji na ekranie, w tym zawartości przeglądarki i aplikacji. Można to udostępnić innym aplikacjom lub znajomym i rodzinie za pomocą sieci społecznościowych lub poczty elektronicznej.

Samsung Galaxy M31s jest wyposażony w wiele opcji wykonywania zrzutów ekranu, w tym wbudowany rejestrator ekranu i różne aplikacje innych firm. Możesz również przechwytywać zrzuty ekranu za pomocą wbudowanego menu asystenta. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, jeśli nie masz dostępu do klawiszy sprzętowych na swoim urządzeniu. Jeśli jednak masz do nich dostęp, nadal możesz przechwycić zrzut ekranu.

Samsung Galaxy M31s posiada również funkcję o nazwie Palm Swipe to Capture. Jest to zaawansowana opcja, która umożliwia wykonanie zrzutu ekranu bez konieczności użycia przycisku sprzętowego. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, trzeba najpierw włączyć Menu Asystenta w Ustawieniach – Dostępność – Interakcja i Zręczność. Menu Asystenta pojawi się w małym kółku, a użytkownik będzie mógł wybierać spośród wielu opcji. Palm Swipe to Capture wykona zrzut ekranu telefonu poprzez przeciągnięcie dłonią po ekranie. Następnie, będziesz mógł zapisać zrzut ekranu w swojej galerii.

Samsung Galaxy M31s posiada również opcję Mikrofon. Jest to przydatne, gdy chcesz podzielić się swoim ekranem z kolegą lub członkiem rodziny, który ma inne urządzenie. Możesz również użyć tej funkcji, aby nagrać wideo. Po nagraniu wideo na telefonie możesz udostępnić je rodzinie lub znajomym za pomocą Bluetooth.

Samsung Galaxy M31s oferuje również możliwość zapisywania przycisków akcji ekranowych na ekranie urządzenia. Zrzut ekranu możesz wykonać przeciągając palcem w dół od góry ekranu lub skorzystać z kombinacji przycisków. Po zrobieniu zrzutu ekranu, będziesz mógł go edytować, wysłać do kontaktów lub udostępnić na portalach społecznościowych, takich jak Facebook.

Samsung Galaxy M31s jest wyposażony w asystenta głosowego o nazwie Asystent Google. Funkcja ta pozwala wykonać zrzut ekranu za pomocą prostego polecenia głosowego. Funkcja współpracuje z aplikacjami innych firm i można ją włączyć, instalując aplikację innej firmy ze Sklepu Google Play.

Samsung Galaxy M31s sportuje również szereg innych zaawansowanych funkcji, w tym Super AMOLED, proporcje 20:9 i gęstość 405 ppi. Jest również wyposażony w funkcję Media Sound, która pozwala na nagrywanie dźwięków za pomocą mikrofonu urządzenia. Możesz nawet nagrać swój własny głos podczas robienia zrzutu ekranu. Możesz nawet wysłać zrzut ekranu do znajomych za pomocą Bluetooth.

Samsung Galaxy M31s jest również jednym z pierwszych urządzeń Samsunga wyposażonych w funkcję Samsung Smart Display, która umożliwia wyświetlanie treści z ulubionych serwisów społecznościowych w pełnej rozdzielczości. Za pomocą tej funkcji można również przechwytywać ekran lub stronę internetową, w tym długie strony.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *